MAL205014103E3
MFR.Part #
MAL205014103E3
JLCPCB Part #
C1614937
Package
Bolt,D30xL42mm
Description
-10%~+30% 10000uF 3.8A@100Hz 30mm 42mm 螺栓,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS