MAL204838102E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL204838102E3
JLCPCB Part #
C1600745
Package
Plugin,D16xL33.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.15A@100Hz 1000uF 16mm 33.5mm 4000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS