MAL203858102E3
MFR.Part #
MAL203858102E3
JLCPCB Part #
C1599386
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 16mm 2.106A@10kHz 27mm 3500hrs@85℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS