MAL203835472E3
MFR.Part #
MAL203835472E3
JLCPCB Part #
C4155370
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 16V 16mm 2.09A@100Hz 27mm 3000hrs@85℃ 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS