MAL203834101E3
MFR.Part #
MAL203834101E3
JLCPCB Part #
C1591731
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10V 12mm 145mA@100Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 5mm ±20% 插件,D5xL12mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS