MAL203633101E3
MFR.Part #
MAL203633101E3
JLCPCB Part #
C5115578
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-55℃~+85℃ 1.7Ω 100uF 12mm 130mA@100Hz 3000hrs@85℃ 5mm 5mm 6.3V ±20% 插件,D5xL12mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS