MAL203136221E3
MFR.Part #
MAL203136221E3
JLCPCB Part #
C3308326
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.02Ω@100Hz 220uF 25V 3000hrs@85℃ 350mA@100Hz 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS