MAL203123102E3
MFR.Part #
MAL203123102E3
JLCPCB Part #
C1598657
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000uF 25mm 3000hrs@85℃ 560mA@100Hz 6.3V 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS