M8340109K1001GGD03
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M8340109K1001GGD03
JLCPCB Part #
C1363012
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 120mW 1kΩ 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays