M64Z102KB40
MFR.Part #
M64Z102KB40
JLCPCB Part #
C6085907
Package
Plugin
Description
1kΩ 21 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS