M64Y200KB40
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M64Y200KB40
JLCPCB Part #
C7222467
Package
Plugin
Description
20Ω 21 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS