M64Y104KB40
MFR.Part #
M64Y104KB40
JLCPCB Part #
C7222465
Package
Plugin
Description
100kΩ 21 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS