M64W102KB40
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M64W102KB40
JLCPCB Part #
C6586230
Package
Plugin
Description
1kΩ 21 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS