M63P202KB40
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M63P202KB40
JLCPCB Part #
C6985987
Package
Plugin
Description
1 2kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS