M63P201KB40
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M63P201KB40
JLCPCB Part #
C6897907
Package
Plugin
Description
1 200Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS