M6045P-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M6045P-E3/45
JLCPCB Part #
C6586188
Package
TO-247AD(TO-3P)
Description
1 Pair Common Cathode 30A 45V 600mV@30A 600uA@45V TO-247AD(TO-3P) Schottky Diodes ROHS