M55342K12B150ERBSV
MFR.Part #
M55342K12B150ERBSV
JLCPCB Part #
C3992167
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 150kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount