M55342K10B10E0RTIV
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342K10B10E0RTIV
Description
-65℃~+150℃ 10kΩ 500mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount