M55342K06B3K90RWSV
MFR.Part #
M55342K06B3K90RWSV
JLCPCB Part #
C4215800
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0705 Chip Resistor - Surface Mount