M55342K06B215BRWS
MFR.Part #
M55342K06B215BRWS
JLCPCB Part #
C4175007
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 215kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount