M55342K06B1K80RWSV
MFR.Part #
M55342K06B1K80RWSV
JLCPCB Part #
C3960643
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 1.8kΩ 150mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0705 Chip Resistor - Surface Mount