M55342K06B174BRT0
MFR.Part #
M55342K06B174BRT0
JLCPCB Part #
C4267486
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 174kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount