M55342K06B121EPT0V
MFR.Part #
M55342K06B121EPT0V
JLCPCB Part #
C4190357
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 121kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount