M55342K04B806ARWI
MFR.Part #
M55342K04B806ARWI
JLCPCB Part #
C4293557
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount