M55342K03B422BRWS
MFR.Part #
M55342K03B422BRWS
JLCPCB Part #
C4061611
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 200mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount