M55342K03B121ERWSV
MFR.Part #
M55342K03B121ERWSV
JLCPCB Part #
C4198884
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 121kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount