M55342K02B126ARWS
MFR.Part #
M55342K02B126ARWS
JLCPCB Part #
C3942121
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 125mW 126Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount