M55342H10B10E0RWS
MFR.Part #
M55342H10B10E0RWS
JLCPCB Part #
C3982216
Package
1010
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1010 Chip Resistor - Surface Mount