M55342H06B475ERWS
MFR.Part #
M55342H06B475ERWS
JLCPCB Part #
C3999306
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 475kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount