M55342H06B11E0RWS
MFR.Part #
M55342H06B11E0RWS
JLCPCB Part #
C3957634
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 11kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount