M55342H04B487BRT0
MFR.Part #
M55342H04B487BRT0
JLCPCB Part #
C4158790
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 487kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount