M55342H04B27E0RWS
MFR.Part #
M55342H04B27E0RWS
JLCPCB Part #
C3980120
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 27kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount