M55342H04B21E0RTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342H04B21E0RTS
JLCPCB Part #
C4034446
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 21kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount