M55342H04B169BRWS
MFR.Part #
M55342H04B169BRWS
JLCPCB Part #
C4168793
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 169kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount