M55342H04B10E0RWS
MFR.Part #
M55342H04B10E0RWS
JLCPCB Part #
C4217985
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount