M55342H04B10D0RWS
MFR.Part #
M55342H04B10D0RWS
JLCPCB Part #
C4286825
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 150mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount