M55342H03B332BRWS
MFR.Part #
M55342H03B332BRWS
JLCPCB Part #
C4041592
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 200mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount