M55342H03B220BRTS
MFR.Part #
M55342H03B220BRTS
JLCPCB Part #
C4137209
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 200mW 220kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount