M55342H01B20E0RTS
MFR.Part #
M55342H01B20E0RTS
JLCPCB Part #
C3946301
Package
0502
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0502 Chip Resistor - Surface Mount