M55342E11B1B50TT3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342E11B1B50TT3
Description
1.5kΩ 50mW ±0.1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS