M55342E08B200BRTI
MFR.Part #
M55342E08B200BRTI
JLCPCB Part #
C4294628
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 200kΩ 800mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount