M55342E08B15E0RTS
MFR.Part #
M55342E08B15E0RTS
JLCPCB Part #
C4238385
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 15kΩ 800mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS