M55342E06B270GRWS
MFR.Part #
M55342E06B270GRWS
JLCPCB Part #
C4275351
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 270Ω Thin Film Resistor ±2% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount