M55342E06B20E0RWS
MFR.Part #
M55342E06B20E0RWS
JLCPCB Part #
C4106565
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount