M55342E06B158BRWS
MFR.Part #
M55342E06B158BRWS
JLCPCB Part #
C4081228
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 158kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount