M55342E06B150BRWS
MFR.Part #
M55342E06B150BRWS
JLCPCB Part #
C4043520
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount