M55342E06B14E0RWS
MFR.Part #
M55342E06B14E0RWS
JLCPCB Part #
C4039843
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 14kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount