M55342E06B111BRT5
MFR.Part #
M55342E06B111BRT5
JLCPCB Part #
C3981996
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 111kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount