M55342E06B10E0TTI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342E06B10E0TTI
Description
10kΩ 150mW ±1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS