M55342E06B100BRWS
MFR.Part #
M55342E06B100BRWS
JLCPCB Part #
C4235017
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount